Лісові фахівці України в Болу (Туреччина)

У рамках Угоди про співробітництво у галузі лісового господарства, підписаної між Україною та Міністерством сільського та лісового господарства Туреччини  9 січня 2013 року в Анкарі, начальник управління по боротьбі з шкідниками лісів Фатіх Юлкюдюр та група фахівців з Головного управління лісового господарства та делегація Державного агентства лісових ресурсів України приїхали до Болу, щоб взяти участь у навчанні “Захист лісів від шкідників та хвороб”.

Виступаючи на зустрічі, організованій начальником департаменту боротьби з шкідниками лісів до тренінгу, який проводився на замовлення Державного агентства лісових ресурсів України,  регіональний директор Лісового регіону Болу  Хасан Кескін висловив задоволення від відвідування та вітав зусилля щодо розвитку дружби між двома країнами та покращення обміну інформацією між установами. вони готові надати всі види підтримки.
Під час зустрічі було проведено загальну презентацію щодо шкідників лісу делегації фахівців Державного агентства лісових ресурсів України.

Наприкінці зустрічі була організована програма під головуванням регіонального директора Гасана Кескіна з виїздом на місця. Делегація фахівців Державного агентства лісових ресурсів України в рамках проектів боротьби з шкідниками, короїдом (Picyocteines curvidens) методами біологічного, біотехнічного та механічного контролю пестицидів інформувала про роботу, що зроблена у цьому напрямку.
Крім того, в лабораторії Західночорноморського науково-дослідного інституту було проведено практичне заняття з виробництва корисних вірусів проти раку гілки каштана та збору гіповірулентів, отриманих шляхом відбору проб каштанових деревна місцях.
Делегація фахівців знайшла можливість відвідати природні парки Абант і Гелькюк у Болу.

Делегація Державного агентства лісових ресурсів України заявила, що це була корисна технічна поїздка до менеджера лісу «Болу» Хасана Кескіна враховуючи його гостинність, та покинула Болу.

https://boluobm.ogm.gov.tr/SitePages/OGM/OGMHaberler.aspx?l=42863d2b-87dd-46b9-81e2-85c531fccbfd&i=1878

https://lesovod.blogspot.com/2019/07/blog-post_745.html