04.07.2022

Новини

Вітання з Великоднем Голови Державного агентства лісових ресурсів Юрія Болоховця

У цей світлий день хочеться побажати єдиного – мирного неба. Щоб кожна родина могла зібратися разом. Сьогодні, як ніколи, ми цінуємо прості речі і події. Зі вдячністю ставимося до того, що маємо. Знаємо, що в нас все ще буде. Бо українців не перемогти!

Актуальні питання лісозахисту

Захист лісу залишається одним із найбільш актуальних завдань лісової галузі, оскільки ослаблені насадження не можуть дати продукції необхідних обсягів і якості, не кажучи вже про втрати корисних екологічних властивостей лісу. Погіршенням стану лісів останніми десятиліттями стурбовані вчені та практики різних регіонів. Тому питання діагностики чинників та зменшення негативної дії на ліс стоять на порядку денному десятків конференцій, які, зважаючи на епідемічну ситуацію, відбуваються в режимі он-лайн.

Моніторинг осередків шкідників та хвороб лісу

Система лісопатологічного моніторингу – це комплекс програмних засобів для фіксації місцезнаходження, визначення причин, діагностики, дослідження динаміки, Автоматизації процесів виготовлення і отримання необхідної звітності щодо осередків шкідників та хвороб лісу.

Шкідники з інших країв

В умовах глобалізації зростає загроза проникнення чужоземних видів комах на нові території. Потрібно вивчати особливості цих видів на їхній батьківщині та вживати заходи нагляду та карантину. З поширенням чужоземних видів їхнє викорінення унеможливлюється і тоді залишається стримування.

Лісівники Литви рятують хвойні насадження

Цьогоріч лісівники Литви провели санітарні рубки на площі 15 903 га. Під час інспекції лісів були виявлені дерева, заражені й пошкоджені типографом-короїдом, тому найближчим часом планується проведення вибіркових санітарних рубок. Якщо вчасно не виконати ці роботи, шкідник продовжить поширюватися і нападати на сусідні здорові дерева.

Турецькі спеціалісти із захисту лісу з робочим візитом відвідали Львівщину

Делегація лісівників-лісопатологів, спеціалістів охорони та захисту лісу з Туреччини прибула з візитом на Львівщину, зокрема у державне спеціалізоване лісозахисне підприємство «Лвівлісозахист. Делегацію очолював керівник департаменту охорони та захисту лісу Хакан Рагіпоглу

EnglishPolishRussianUkrainian