На Львівщині відбувся семінар-навчання з лісозахисту

8 травня 2023 р,

Сьогодні у приміщенні Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства відбувся семінар-навчання з питань лісозахисту.

Участь в роботі семінару взяли спеціалісти Західного міжрегіонального управління ЛМГ, Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Львівлісозахист»,  Карпатського лісового офісу ДСГП «Ліси України» та інженери охорони і захисту лісу філій ДСГП «Ліси України».

Основні питання семінару були зосереджені на організації захисту лісів, своєчасному виявленні та локалізації осередків стовбурових та карантинних видів шкідників та хвороб лісу, а також на проведенні заходів з поліпшення санітарного стану лісів у відповідності до «Санітарних правил в лісах України».

Також наголошено на методах організації нагляду за хвоєгризними та листогризними шкідниками, біології основних видів шкідників, заходах боротьби з шкідниками та хворобами в лісових насадженнях, розсадниках та лісових культурах.

Аналогічні семінар-навчання з питань лісозахисту будуть проведені у Івано-Франківській та Закарпатській областях.

https://w.forest.gov.ua/news?id=5305https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fzahidne.mygregionalne.ulmg%2Fposts%2Fpfbid0FGJiu8CU1VhiNHpdspj8FCQ4VUSgdLE2WaemwQ36BWe2HZE9Q1Gqp7uNebyymV8hl&show_text=true&width=500

  9 total views,  9 views today

FacebookTwitterLinkedInTelegramWhatsAppSkypeViberEmailРесурс