Виїзна нарада в лісі…

Виїзна виробнича нарада  з питань дотримання вимог нормативно- правових актів та чинного законодавства щодо призначення заходів з поліпшення санітарного стану лісів, відведення лісосік та їх порядок  погодження,  пройшла на базі  філій  «Коростецьке лісомисливське господарство» та «Баранівське лісомисливське господарство» ДП «Ліси України».

Виробнича нарада проходила безпосередньо в лісових масивах на конкретних ділянках де призначені заходи з поліпшення санітарного стану лісів. Учасники наради  наочно та безпосередньо в лісі обговорили проблемні питання пов’язані з виявлення осередків шкідників та хвороб лісу, процедуру призначення ділянок в рубку, а також відведенням і таксацію  оглянутих ділянок.

Після «польових дебатів» в актовому залі філії «Баранівське лісомисливське господарство» відбулося підведення підсумків  роботи виїзної наради. Зокрема начальником управління лісового господарства та відтворення лісі Ігорем Будзінським був запропонований формат надання  пропозицій та зауважень щодо змін в нормативно-правових актах пов’язаних з питаннями дотримання вимог щодо призначення заходів з поліпшення санітарного стану лісів.

 В роботі виїзної наради взяли участь представники Агентства лісових ресурсів України, керівники та  спеціалісти  Центрального  та Західного міжрегіонального  управління лісового та мисливського господарства, державного підприємства «Ліси України», а також державних лісозахисних підприємств « Київлісозахист» та «Львівлісозахист» і філій«Коростецьке лісомисливське господарство» та «Баранівське лісомисливське господарство».